| Simona_Gabitza_1984 a întrebat:

Am doi perusi fata si băiat si fata are câteva picaturi de sange pe langa cap si ceva pete pe jos.Ii am de 3 luni, nu par sa fie răniți. Baiatul e mai obraznic si energic.Ce s-o fi întâmplat?

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Nu se înțeleg între ei, trebuie sa îi găsești alta pereche fiecăruia cel mai probabil

| Simona_Gabitza_1984 explică (pentru Alverto):

Cred ca i-a curs sange din nas ca prin jurul narii si a capului sunt mici picaturi de sange dar vad ca sunt energici. Sunt cam speriati si nu stau sa ii prind nici nu ies din cusca.

| Simona_Gabitza_1984 explică:

Nu,se iubesc ca se ciugulesc se pupa.De prima data s-au iubit.Se ciugulesc mai mereu