| liviunm a întrebat:

am o pisica, noaptea o pun sa doarma unde e locul ei dar ea vine si doarme in pat sau chiar pe spatele meu doarme...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pisicile simt o persoana cu probleme de sanatate. Posibil ca asta este motivul de vine si doarme langa tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? Pisicile nu prea sunt dresabile, fac ce vor

| Andreeush a răspuns:

Și pisica mea face la fel, asta înseamnă că ne iubesc pisicile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| wpAbby a răspuns:

Bun.Si care e inttebarea? Daca te deranjeaza da-l altcuiva.Ar trebui sa te bucuri ca te iubeste,

| Trioda a răspuns:

Cauta caldura.mai ales sufleteasca.
Daca te deranjeaza, ofer-o cuiva care se va bucura si aprecia acel micut sufletel pufos.

| Bogdan8102 a răspuns:

Și care este întrebarea? ca sa te ajutam.