| NosakaYuuma a întrebat:

Am primit acum cateva luni o catelusa de cateva luni, Yorkiee, fara sa stiu de la proprietari ca e gravida. Nu am observat asta din timp si acum 3 zile a fatat un pui mort pe care l-am luat inainte sa il manance. Saraca a stat o zi sa il fete si dimineata urmatoare il cauta, si a luat un ursulet pe care il considera,, puiul" ei. Problema este ca are sentimentul ala de mama si mai are si lapte, mi-e frica sa nu dea in ceva complicatii ca nu alapteaza. Oare in cat timp ii dispare sentimentul asta si ce pot sa fac sa ii opresc dorinta sa alapteze?

Funda! Mi-e greu sa o vad asa cum sufera sad

2 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Poti sa adopti 3 catelusi sugari sa o stoarca de lapte. Adopta zilele astea, cel putin in 3 zile sa gasesti, daca nu, pot fi catei in varsta de 1 luna si tot o vor suge.De recomandat dupa ce nu mai are lactatie sa fie de urgenta sterilizata.

| Cristian84 a răspuns:

Stai linistita ca isi revine nu o sa pateasca nimi