| Iuliaana53 a întrebat:

Am un bichon maltez de 6 luni care din cand in cand tușește (ca si cum ar avea ceva in gat si ar vrea să-l dea afara) in general tușește dupa ce latră sau se joaca dar nu de fiecare data se intampla asta. In rest comportamentul lui e normal, e jucăuș, mananca.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu cred că ai de ce să te sperii, dacă nu se întâmplă des, se mai îneacă din joacă. Urmareste-l în continuare și așa o să îți dai seama dacă este ceva serios sau nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi racit