| Ifteni_Galina_1985 a întrebat:

am un catel bichon de talie mica, cand i-am facut pasaport la medicul veterinar, i-a pus si cip, acum catelul meu a fost furat si nu stiu unde sa ma adresez si cum sa-l caut cu ajutorul cipului, va rog tare mult sa ma ajutati, sau sa ma indruma-ti spre ce trebuie sa fac.Multumesc anticipat. O zi buna.

3 răspunsuri:
| Corina29 a răspuns:

Cip-ul poate fi gasit cu un aparat special. Apeleaza la medicul veterinar si apoi la politie

| Neacşu_George-Andrey_1937 a răspuns:

Suna la politie si adreseazate...o sa il gasesti prin satelit...