| szilardsz92 a întrebat:

Buna ziua, am un papagal nimfa iar de când l-am cumpărat penele erau zburlite iar la orice mica agitație sau daca sare ii cad iar în momentul în care îi pică sângerează destul de abundent, pe lângă asta nici odată nu ii cresc destul de mari încât să zboare pentru că îi cad

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Du- la un veterinar

| BlablablaFatacudetoate a răspuns:

Salut! Am și eu o nimfa, și am avut aceleași probleme, i-am dat niste vitamine speciale pentru pene de la Vitakraft și am rezolvat. Dar inca este sub tratament ( îl am de 3 luni)

| szilardsz92 explică:

Am fost dar nimeni nu știe exact nu sunt specializați pe păsări exotice