| liviunm a întrebat:

Bună ziua, am un pui de pisica și când vreau sa pun mana pe ea da sa ma muște, de ce oare?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te porti bine cu puiul.

| danbnz a răspuns:

Asa se joaca ei... "loveste, musca si fugi"!

| Iote a răspuns:

Nu are dureri?
Ori, poate nu ii place sa fie mangaiata. Mai sunt si astfel de pisici, egoiste.

| ℓαυяα a răspuns:

Dacă o ai de puțin timp poate nu s-a acomodat încă cu tine

| gogu220 a răspuns:

Poate cei de la care îl ai erau mai duri cu el şi îl chinuiau, poate e prea mic şi aşa crede că se joacă, prin a muşca.
Sau ai curăţat nişte peşte şi crede că mâna ta e de mâncare. :-)

| marinaru777 a răspuns:

Il ai de putin timp si inca nu are incredere, dai laptic ca sigur ii place o sa faci un bun prieten daca ti la el

| CarcotasulVesel a răspuns:

Ai fost un caine intr-o viata anterioara