| Elena_Mădălina_1996_yPF1 a întrebat:

As dori sa adopt și eu pui de bichon frise, dar sa fie mascul!

1 răspuns:
| DragonSilver a răspuns:

Sanse putine sunt sa adopti un pui bichon frise original, eventual daca e bichon rasa comuna sau metis (adica 2 rase combinate pentru o singura rasa)
Un bichon costa undeva la 450-650 lei, depinde mult cum il gasesti pe net si daca il vinde urgent.
Sfatul ar fi sa ai grija cand cumperi si sa il duci inainte sa il cumperi la un veterinar unde iti spune daca e rasa pura sau nu.