| Anonimus11jic a întrebat:

Buna ziua, eu vreau sa cumpar mai multe obiecte textile precum borangicuri, tesute in razboi.
As vrea sa stiu in general cu cat se vand aceste obiecte de obicei?

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Imi spui clar ce vrei să cumperi, eu fac un dum special pentru tine si iti trimit pe whatsapp de la fața locului de la cineva de acasa care le fabrica si care le are la preturi normale
si imi spui x lucru vreau sa il cumpar
iti prezint pe whatsapp un intreg muzeu si tu iti alegi lucruri.
Iar mie trebuie să îmi iasă benzina până la baia sprie si inapoi la Bucuresti că eu mă duc special pentru tine nu mă duc cu vreo altă afacere.

Ti-le fac colet pe cele pe care le comanzi si ajutam si țăranca respectivă care le fabrică să ducă tradiția mai departe.
Este posibil chiar acum să am poze de la acel muzeu cu lucuri
tot felul de imbrăcăminte

mă uit poate am salvat că eu am făcut poze la costume populare
am făcut poze la ii
am făcut poze la multe lucruri de la pălării până la ciubote pantaloni
tot ce inseamnă viață aceea de mult apusă

Mă uit acum după poze și în cazul in care consideri că ar fi profitabil si pentru tine ei pentru femeia care le fabrică atunci mă car până acolo.

bine inteles că îmi cumpăr din banii mei si eu 4 litri de afinată 2 de pălincă dar pentru 6 litri de băutură nu merită să bag eu benzina de la mine.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cauți pe net.

| Mihai0101 a răspuns:

Depinde de la vinzator la vinzator unii exagereaza cu pretul alti pun un pret corect preturile variaza foarte mult recomand olx search/cautare.