| zepelina541 a întrebat:

Mi-am pierdut pisica adica de pe 21 aprilie nu a mai venit acasa. Are 2 ani stau la curte si ziua umbla cat poate iar noaptea vine acasa. Acum nimic nici urma de ea. Cred ca are si un tovaras de strada cu ea am intrebat ceva vecini am cautat am strigat. Sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

A mea a lipsit de acasă 2 săptămâni și a prins și 2 zile de zăpadă și tot s-a întors și mai știu un caz la fel, deci speranțe să se întoarcă sunt.

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Felicitari, o sa se intoarca mahmura si insarcinata big grin

| zepelina541 explică (pentru JicaContra):

Este sterilizata

| JicaContra a răspuns (pentru zepelina541):

STD atunci tongue

| zepelina541 explică (pentru JicaContra):

Imi este asa dor de ea...