| loolmen26 a întrebat:

peste cateva zile urmeaza sa imi cumpar un papagal jako si vreau sa aflu daca fac mizerie, galagie, etc si cateva sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Sunt niste pasari destul de mari, galagie fac destula, orice pasare face mizerie, mai ales papagalii mari fac mizerie.Invata-l pe mana ta, ofera-i jucarii, rupe din timpul tau pentru a-l face sa se ''indragosteasca'' iremediabil de tine, seara la culcare pune ceva pe colivie ca sa adoarma si sa nu faca galagie.Dai fructe si seminte de la Vitakraft.

1 răspuns: