| Nynatony a întrebat:

Buna ziua! Va rog daca puteti sa ma ajutati. As vrea sa adopt un papagal nimfa, agapornis, jako va rog mult. Promit sa am mare grija de el!

2 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Buna! Sfatul meu, daca iubesti asa mult pasarile, e sa nu adopti o pasare. Ele nu sunt menite sa stea inchise in colovie sau in casa. O pasare trebuie sa aiba libertate. Ca sa fie fericita trebuie sa fie in natura, in casa ei. In casa ta vei fi doar tu fericit, nu si ea.

| BunnyHoop a răspuns:

Cauta pe olx ca n-o sa-ti dea nimeni de pe TPU papagalul de acasa poate doar pe barbat dar nu-i de rasa happy