| nevermind3322 a întrebat:

Cățelușa mea a fost sterilizata marți. E normal sa fie foarte linistita si sa doarmă mult acum? Medicii spun ca totul evoluează foarte bine si ea inca primește antibiotic. In casa e oarecum trista si nu vrea sa iasă afara, dar o data ce o scoatem, devine vioaie si umbla dând din coada, se comporta bine. Oare va trece aceasta supărare pe care o are in casa?

Răspuns Câştigător
| wangbt a răspuns:

Am o pisicuta si acum ceva timp am sterilizat-o. aproape 4 zile nu a mancat nimic, era foarte linistita, dormea f mult, dar in aproximativ 2 saptamani si-a revenit complet. nu trebuie sa-ti faci griji, catelusa te se comporta absolut normal. happy