| radiorebel12345 a întrebat:

Cainele daca vomita spuma alba de la tratament de la veterinar e de bine sau e de rau?

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Nu! Nu este bine deloc! Cum sa vomite de la tratament? Mai ales spuma alba! Nu cred ca veterinarul tau e prea priceput. Din ce oras esti? Poate stiu un veterinar priceput. Dar am nevoie sa stiu de unde esti.

| mdaria a răspuns:

A primit vreun tratament? E posibil sa elimine ceva ce nu i-a convenit.

| pitbulita a răspuns:

Nu este deloc recomandat ca un caine sa faca spuma in primul rand la gura, cand vezi ca face spasme la bot sau vomita sspuma alba e semn ca trebuie sa il duci de urgenta la un medic