| andra4u a întrebat:

Cainele meu e foarte agresiv. Nici sa il perii nu ma lasa, cand il mangai ma musca. Ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| MonyMoniq a răspuns:

Salut,
Poate nu e obisnui cu tine,poate nu-i place mancarea,nu-i place incaperea, poate e bolnav, eventual du-l la veterinarlaughing...pa.sper ca te-am ajutat cu ce-am putut...pa

5 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Probabil c u l.ai invatat sa fie agresiv de micbig grin:p

| Virtualu a răspuns:

Daca ii caine mare cv de genu pitbull sau lup etc
Io am avut un caine (pitbull la 6 ani) si ala era agresiv si odata m-a muscat iar taicamiu sda enervat rau si o rupt o coada de matura pe el si fugit de akas p strada iar dupa o saptamana s-a intors akas si nu mai facea figuri din astea puteai sai iei mancarea din gura ca nu ma mai mushca ( dar daca intra cineva in curte nu garantez ca nu mushca )

| xLexus a răspuns:

Daca de mic l-ai intaratat sau l-ai batut sau cv de genu... poate de aia sper ca te-am ajutat!

| yonela96 a răspuns:

Nu stiu poate asa l-ai obisnuit de mic sau poate nu este multumit ca nu-i acorzi destula atentie, nu stiu exact ce sa-ti zic iti las id mau ca sa-mi zici mai multe detalii:yonela_pisicutza_96 si sa vad cum pot sa te ajut ca ma pricep foarte bine la animale

| blueeyes27 a răspuns:

Poate ca te-ai purtat prea urat cu el si acum te musca.Ast-i parerea mea.