| Maria96867 a întrebat:

Cainele meu o s moara are cam o luna si jumatate, nu mănâncă nimic decat bea apă și i-a curs putin sange pe fund, acum cateva zile nu era asa. VA ROG AJUTATI-MA

1 răspuns:
| Vikaa a răspuns:

Cainele are nevoie de un consult medical,eu nu stiu ce are cainele tau, nu l+am vazut ca sa iti dau un sfat, probabil ca are hemoragie, dar du-l de urgenta la veterinar, cauta un numar de telefon al unui veterinar si suna-l, va veni la tine acasa pentru ca este o urgenta.