| Teo5789 a întrebat:

Cainele meu oficial a scapat de parvoviroza, doctorul veterinar mi-a recomandat sa ii dau mancare gatita (fiarta) si cand nu am timp bobite de caine. As vrea sa imi spuneti ce mancare as putea sa ii fac sau sa ii dau pentru ca sunt un pic confusa! Help me pls happy

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Poti sa ii dai ce ramane din macarea ta de pranz, daca nu e dulce (de exemplu, supa/ciorba, carne etc) amestecata cu niste apa (daca nu e lichida deja) si eventual graunte pentru caine. Poti intreba daca are voie si hrana umeda pentru caini.