| Girly97 a întrebat:

Cainele nostru care in mod normal doarme linistit noaptea si nu deranjeaza pe nimeni a inceput sa imi deranjeze parintii in fiecare noapte de cateva ori. Pare ca a inceput sa doarma foarte putin noaptea iar ziua doarme aproape de dimineata pana seara incontinuu. El a fost crescut in casa, nu afara. Ce putem face?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Caldura il omoara. Crezi ca ii este usor cu blana aia? Fa-i o cusca si daca poti izoleazo termic!

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergeți la un medic Dinasta de câini nu știu dacă ma exprim bine ce încerc sa zic este ca sa mergeți undeva cu el sa vedeți ce are și aflați care este cauza sper ca am fost De Ajut-or numai bine

| Adolf8 a răspuns:

Să îi cumpărați o căsuță, să aibă parte de minimul confort.

| Plușica123 a răspuns:

Depinde de rasă.
Daca locuiești la curte îi poți construi o cușcă micuța afara in care sa stea.Atunci șansele de a deranja sunt mici cu excepția lătratului.