| LarisaAndreea a întrebat:

Cainii pot face pojar, varicela sau varsat de vant?

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| irinuca a răspuns:

Nu, pojarul, varicela sunt boli specifice omului. Singurele boli care se transmit de la animal la om şi viceversa sunt zoonozele, din care fac parte anumite alergii, viermişorii şi limbricii care se transmit prin fecale.
Dacă nu sunt vaccinaţi, câinii pot suferi de următoarele boli: http://www.animalutul.ro/......elui/1517/

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.Sunt boli tipic omenesti. E ca si cum un porumbel ar avea oreon laughing dur, nu raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU se poate asa ceva