| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa primul vaccin care trebuie sa fie facut la un catel?

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Hmm, 3 vaccine trebuie sa ii faci. Primul, impotriva parvovirozei si a jigodiei costa in jur de 40 de lei(atat am dat eu pe el), depinde de ce marca e.(eu de la Nobivac)
Al doilea tot de la Nobivac costa 60 de lei.
Al treilea nu imi aduc aminte ^.^"

4 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Eu am dat pe primul 15 ron, pe al doilea si al treilea cate 25 ron si pe antirabic 30 ron.

| Anca a răspuns:

Depinde unde il faci.
In jur de 40 lei.

| Floreenofficial a răspuns:

O suma mica. e un catel! oricum fa-i-l ca e foarte important primul vaccin ca si la om de altfel!

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Eu am dat 40 de lei la primul vaccin la yorkshire terrier.

Pa, pa.