| steffz1 a întrebat:

Cand incep sa filmez cu fraps, filmeaza 2-3 minute pai automat se incepe alt videoclip, eu vreau sa filmez 15minute si cand vad sunt vreo 6-7 videouri a cate 2-3minute. Tin sa precizez ca am multa memorie, am un pc bun. Am versiune full crackuita de fraps. Ma puteti ajuta va rog.

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Asta am patit si eu, fi atent:
Cand deschizi Fraps, dai la movies si in stanga jos scrie "LOOP BUFFER LENGHT in casuta accea scrii 999999 cat incape, ca sa nu se mai opreasca singura filmarea, si o opresti tu din F9