| Miranda27 a întrebat:

Cand trebuie sa ii fac programare pisicii pentru operatia de sterilizare? Inainte cu o saptamana de operatie, sau cand?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Suni la respectivul cabinet, spui ca ai de sterilizat o pisica si iti face programare cand poate medicul sa opereze.

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Da ce crezi ca e o regula? Te duci la veterinar sau dai telefon si o programezi cand pot ei. Si a doua zi daca pot. In general nu astepti o saptamana. Ca nu sunt full cabinetele veterinare.
De ce va e atat de greu sa intrebati? Tot timpul vad intrebari din astea. aveti o anxietate de a comunica probabil.

| Miranda27 explică (pentru Kriss96):

Cerem si cateva pareri da ma rog.

| karsivan a răspuns:

Cel mai bine mergi la o consultatie inainte cu o saptamana, vorbeste cu doctorul cerei parerea ce analize trebuiesc inainte de operatie, ce ai de facut dupa sterilizare etc.