| TheBlackCrystal a întrebat:

Care credti ca este cel mai frumos animal salbatic din lume? de ce?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JammyBrooks a răspuns:

Papagalii ara:X:X

| Năpârlici a răspuns:

Tigrul pentru frumusete si masivitatea lui, tigrul siberian iar este frumos, dar si pantera neagra.

| Monicaツ a răspuns:

Tigrul :X

| carminaburana43 a răspuns:

Tigrul pentru ca m-i se pare cel mai periculos.Si pentru ca am amintiri foarte frumoase in legatura cu filmul Sandokan care a ucis un tigrul pentru a arata iubitei cit de mult tine la ea.In Malysia ucideai un tigru pentru o ea daca o vroiai de sotie.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Cele mai frumoase animale din lume vin din familia felinelor:)
Panterele negre, leoparzii, leii, tigrii etc., pe langa faptul ca sunt si cele mai puternice, te surprind cu gratia si ragetul lor;)
Daca vrei sa vezi, am postat pe youtube un videoclip in cinstea lor: http://www.youtube.com/watch?v=DouKEfXFZkA

| guzanu92 a răspuns:

Leopardul zapezilor.
Imaginea vorbeste de la sine.
http://upload.wikimedia.org/......_uncia.jpg

| Trolli a răspuns:

Leul, pentru ca imi place mie.

| Buuff a răspuns:

Pantera.e asa neagra si gratioasa.te sfiedeaza din priviri si e foarte gratioasa cand aleagra vaneaza merge te priveste.e magnifica happy

| Alysée a răspuns:

Pinguinii

| Alysée a răspuns:

Pinguinii pentru ca sunt niste salbatici civilizati.

| TheBlackCrystal explică:

Mie una imi plac lebedele pentru ca in legatura cu ele sunt foarte multe legende fericite, triste si acum nu puteti spune ca sunt urate
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| simina36 a răspuns:

Ghepardul,pentru ca este cel mai rapid animal terestru si pentru ca este f frumos.

| maresal a răspuns:

Ghepartul,pentru rapiditatea sa si splendoarea lui.