| elisarktis a întrebat:

Care e rasa voastra preferata de caine? de ce?

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Printre favoritele mele se afla:
o Husky Siberian;
o Malamut de Alaska;
o Pomeranian;
o Ciobanesc German;
o Akita Inu;
o Collie Rough;
o Golden Retriever.
happy

| fdhgcvnb a răspuns (pentru fdhgcvnb):

Buna! Merci pentru funda.Deci pana la urma ce rasa ai ales? happy

16 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Pitbull 4 ever. Sunt caini iubitori si devotati si isi apara stapanul la nevoie.

| Rockart a răspuns:

Chow-chow. Sunt pur şi simplu adorabili.

| angelBlack00 a răspuns:

Ciobanesc german pentru ca sunt loiali si invata repedewinking

| thalyslly a răspuns:

Akita inu si ciobanesc german
sunt cele mai destepte rase in opiniamea.

| elisarktis explică:

Mie imi plac labradori pentru ca sunt foarte inteligenti si sociabili am o prietena care creste labradori si as vrea sa iau unul a zis ca imi da unul la numai 50 eur

| fdhgcvnb a răspuns (pentru elisarktis):

Buna! Merci pentru funda! Apropo, mi-am trimis mie din greaseala acelasi raspuns.Deci,ce rasa ai ales sa iti iei in cele din urma? happy

| elisarktis explică (pentru fdhgcvnb):

Am ales Border collie :X

| Auslesse a răspuns:

Deci,am 3:buldog, chow-chow si bichon!happy

| UnKnoWw a răspuns:

Chihuahua pentru ca sunt super mici si adorabili...i-si protejeaza stapanul ( chiar daca sunt super mici ) si sunt foarte loiali love struck love struck

| liliti a răspuns:

Beagle pentru ca sunt super dragutiii, a ta?

| MeinSieg a răspuns:

Nu sunt o persoana inebunita dupa rase, dar: Caine Lup. E cam singura rasa pe care am avut-o. Dar imi place. Desi al meu se pare ca a fost cam lenes, e o rasa super. Se apropie de lup, dupa cum e si numele, iar mie imi plac mult lupii.

| Dutzy a răspuns:

Chow Chow pentru ca nu ai cum sa nu ii adori!

| Krystinutza23 a răspuns:

Pechinez si Husky.Pt ca sunt draguti si am 2 catei din aceste rase acasa si ii iubesc foarte mult :X

| sebyc98 a răspuns:

Chiuaua pentru ca sunt mici si draguti

| Laryley a răspuns:

Bichon Havanez pentru ca am 2 si sunt pur si simplu adorabili