| BriosaCuAlune a întrebat:

Care e rasa voastra preferata de catel? Dar de pisica? Adaugati si poze.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tourniquet a răspuns:

Caine : chihuaua, shih-tzu, bichon. Prefer chihuaua.
Pisica : birmaneza sau persana.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna searawinking lup si pechinezlove strucklove strucklove struck ca asta am, iar pisica nu am, din cauza cainelui (lup) ca le face minge de jucat fotbal, nu le suporta delochappy

| Jane_6633 a răspuns:

Catel: Yorkshire Terrier
Pisica: Norvegian de Padure si Birmaneza ( eu am o corcitura intre ele adorabila :X:X )

| asdsdsaaas a răspuns:

Pechinezul si pisica nu pot avea am avut dar catelul meu se juca prea dur cu ea si am dato.nu era de rasa.

| alexutuanm a răspuns:

Caine: labrador http://www.google.ro/......tp?/search
Pisica: Nu prea stiu rase de pisici :))