| ladypink1 a întrebat:

Care este animalul tau preferat? Ai animalul respectiv?

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inorogul. Sunt un visator. Normal ca nu am. E doar o legenda.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Pisica.Am un motan. În momentul ăsta mă priveşte jignit fiindcă i-am spus că primul meu impuls a fost să răspund "ghepardul". O să-i treacă, nu există nimic ce nu se poate rezolva cu o conservă de ton...

| AvalohAlyn a răspuns:

Animalul meu preferat este hamsterul. E dragalas, micut si jucaus. Da, am un hamster pitic.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cainele-da am 3 big grin

Pa, pa.

| BlueEyes a răspuns:

Animalele mele preferate sunt pisicile :X
Dar momentan nu am sad

| Georgiiiii a răspuns:

Catelul la sigur:X
am unul mic si negru il cheama tommy:X

| Barbie a răspuns:

Pisica :X:X:X: evident, am 3 mari si 3 mici

| cryss_1828 a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele.Si da, il am langa mine de cand avea 1 luna si 3 saptamani iar in prezent are 2 ani si 2 luni. E sufletul meu!

| lovegirl15 a răspuns:

Pisica

da, am o pisicuta de 6 lunibig grin

| ladypink1 explică:

Da catelushii sunt castigatori am si eu 2 catei

| Sigmund a răspuns:

Animalul meu preferat este pisica si am una specifica rasei birmane, insa imi plac si papagalii perusi.Am o pereche albastra.

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Mie imi plac toate animalele in special pisicile dar si cainii. dar mai mult imi plac cainii pentru ca le pot croseta haine dragute. le pot pune funda dragute si ma pot juca cu ei. pisicile nu sunt asa jucause ci cam lenese de fel

daca ti-am rasp mult. imi dat funditawinkingbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ador toate animalele dar sa le am pe toate din pacate nu:-(
insa am 2 catelusi pe care ii iubesc enormhappy
tu?

| Selly13 a răspuns:

Pisicutzele sunt asa dragute si am o pisicuta nebuna rau si care aplica regula ''ai plecat am mancat''

| Deutza_5625 a răspuns:

Cainii
Am doi akita:hachi si zuma

| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a răspuns:

Un caine:X

rottweiler:X

| Kitty3 a răspuns:

Pisica, da am un mascul pe nume Timmy

| Andr33a_4197 a răspuns:

Imi plac catelusii:X Am de cativa ani un caniche:X

| Crystal232 a răspuns:

Animalul meu favorit este cainele. Nu il am inca, ca nu l-o fatat mama lui, care-o fi aia.

| andree_9571 a răspuns:

Iepurele

l-am avut

| andree_9571 a răspuns:

Cainele si da il am