| Céline7 a întrebat:

Care este animalutul vostru preferat? Si de ce va place de el?

Răspuns Câştigător
| Loveyourself a răspuns:

Pisicilelove strucksunt foarte curate,tin la frumousetea lor, vor sa fie mereu in centrul atentiei, nu te poti supara sau enerva pe ea...dar daca o faci si din gresela o lovesti te iarta si sta din nou so mangai, in schimb UNII caini atentie! UNII (si mie imi plac si cainii)unii caini in schimb te musca sau eu stiu ce mai fac ei, daca cumva n esti stapanul!:dbig grindeci in concluzie PISICILE si CAINII!

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Cainii si pisicile. it's my life!

| Clauvdgg a răspuns:

Cainii. Imi plac foarte mult. Cainii medii si mari. Deci daca ar fi dupa mine as avea 100 de caini laughing

| Bєshka a răspuns:

Pisica.Este foarte rapida sireata isteata si se linguseste foarte mult.Prinde soareci care te sacaie la cap cand rod ceva in perete...te poti juca cu ele, le poti ibraca.Dar totusi si cainele, cainele este cel mai bun prieten al omului, multi caini isi protejeaza stapanii, am auzit de la cineva ca a murit un om cra e a avut un caine si cainele a srat cativa ani in fata mormantului lui si am vazut si un film la fel ca asta ca stapanul a murit si cainele l-a asteptat timp de vreo cativa ani in gara.Deci te poti juca cu el, il poti dresa il poti imbraca...

| clau09 a răspuns:

Al meu este cainele big grin nu conteaza rasa pentru ca toti te iubesc si iti sunt loiali, dar sti de ce? ei sunt cum se spune cei mai buni prieteni ai omului, si sunt si de paza, cu ei te poti duce la plimbare si sa-ti faci prieteni noi, ei te iubesc si daca ii bati, niciodata n-o sa te lase la greu si te iubesc si daca sunt dresati si daca nu happy!

| ionelaleontescu a răspuns:

Papagali pentru ca sunt draguti, foarte isteti si au culori frumoase si deschise, stau pe deget, umeri si sunt niste pasari frumoase.