| Costin2020 a întrebat:

Care este cea mai buna carte, suport de curs, ebook pentru cresterea iepurilor? Am gasit pe internet dar din pacate multe se bat cap in cap si poate cineva care creste sau a crescut sau un student sa ma ajute si pe mine va rog frumos?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O rețetă UNICĂ nu este, citește 2-3 tutoriale de pe net și-ți faci o idee.

Pariem că un eventual "sfat" dat aici va fi in discordanță cu ce ai cititi?

| Costin2020 explică (pentru sierra1):

Probabil ar fi. Vreau sa aflu mai multe puncte de vedere. Tutoriale de pe net am vazut nu toate vor sa te invete ceva unele doar sa faca vizualizari

| sierra1 a răspuns (pentru Costin2020):

Fă cum vrei dar pariem că va fi așa cum am scris?

| Eireann a răspuns (pentru sierra1):

Sierra are mare dreptate in privinta asta. La fel cu cainii, pisicile sau orice animal. Unii zic intr-un fel, altii altfel complet, majoritatea cu intentii bune dar nu exista retete universal valabile.

| Eireann a răspuns:

Am 2 iepuri ca animale de companie si ii cresc in casa.

| Eireann a răspuns (pentru Eireann):

Dar asta e singura mea experienta in domeniu, nu am crescut pui, nu I-am tinut afara niciodata (decat sa iasa la joaca in gradina cu gard de jur imprejur)