| ıllıllı KaTyıllıllı a întrebat:

Care este cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| Andra_7621 a răspuns:

Pai in spate era un baiat de care imi placea mie...si era ff dragutz...mergeam si dintr-o data ma trezesc pe jos. aveam emotii marilaughing)))))laughing

11 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Hm...eram f deranjata la burtika si am scapat un vant cu pretenul meu si alti prieteni de ai tatei de fata, acum vreun an...asta e, nu a fost puternik macarlaughing

| Bacemi a răspuns:

Sa merg pe scari, sa ma impiedic, si sa fac tumba pana jos de la etajul 1. Bine ca nu a vazut nimeni si eu nu am patit nimic grav laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eram in drum spre Germania, am oprit intr-o parcare in Austria, pentru a plati rovinieta, am incercat sa servim o cafea. Moment in care au aparut doua microbuze, au deschis usile, au inceput sa faca galagie, marea majoritate erau cu picioarele goale, vorbeau romaneste. Alaturi de noi era un cires in parg, au sarit pe el l-au rupt si au inceput sa manace cirese. Am ramas uluiti de ceia ce vedeam si am plecat de urgenta.

| Emeraude a răspuns:

Sa cad de pe tocuri de 10 cm pe iubitul meu. A fost un fel de protectie impotriva impactului cu podeaua, altfel m-as fi lovit rau, deci tot raul spre bine. Apropo, nici el nu s-a ales cu fracturi!
Altceva nu-mi vine in minte pe moment.
Succes, pa-pa!

| andrei a răspuns:

Mergeam pe strada cu un prieten de-al meu si vorbeam si eu nu ma uitam la el si el la un moment dat intra intr-o cofetarie dar eu nu observ asta si merg inca reo 500m vorbint cu "el"laughing si gesticulam si toate cele si pe srtada erau persoane multe incalaughing apoi suna telefonul ...ma sunat el laughing statea in cofetarie si ma privea pe geam cum discutam laughingrolling on the floor ce rusine mi-a fost atata lume se uita la minelaughing

| Slow a răspuns:

Pai eram la scoala.Era destul de cald afara, asa ca eram imbracata in niste pantaloni subtiri, deschisi la culoare. Si in ora de romana am simtit ceva.Banuiam ce era, dar nu eram sigura. Am primit confirmarea abia cand profu m. a pus sa impart niste foi prin clasa. Apoi o colega ma intreaba: "Esti cumva in acea perioada a lunii?" Deci da, eram. DIN ACEL MOMENT. a trebuit sa ma duc acasa legata cu o esarfa la brau big grin laughing

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Am cazut intr-o balta in fata baiaatului de care imi plachea si l-am stropit toot laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cazut de pe scara in capu la muncitori.

| ArexuDeea a răspuns:

Mergeam cu prietenu meu pe strada si deodata am intrat cu fata in stalp nu am patit nimic grav, doar mi-am turtit nasul

| Alessandraaaa a răspuns:

Sa ma duc in excursie si sa mancam 3 zile non-stop numai pateulaughing

| Vanity a răspuns:

Sa merg la scoala pe coridor, fara sa vad ca este geamul deschis spre interior si sa ma lovesc puternic de el.