| AlexutzaSiNimik a întrebat:

Care este hoby-ul vostru? Al meu este dansul! big grin As vrea sa aflu si parerile voastre!happy

Răspuns Câştigător
| ralucutza_6101 a răspuns:

Dansul
Cantatul
Modelingul
Desenatul
Sa compun [e un fel de hobby]
Handbalul
Voleiul
[si alte sporturi]
etc.

15 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Hoby-ul meu e TPU

| Lovepoison a răspuns:

Mie imi place sa desenez, sa cant, sa scriu poezii, imi plac toate felurile in care ma pot exprima, ma simt in largul meu atunci cand pot exprima ceea ce simt, prin orice mod! Numai bine!

| StopTheWar a răspuns:

Bicicleta

| push2gl a răspuns:

Fotbal, motociclism si cresterea animalelor

| Plague a răspuns:

Desen, pictura, sculptura, gatitul si cititul...

| florentina_9904 a răspuns:

Al meu este voleiul si facutul pe sefa imi dai funda!

| KingJulien a răspuns:

1.Actoria
2.Dansul
3.Muzica big grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fotbalul

| soraluisatan a răspuns:

Tenis
rafael nadallaughing)ma preocupa grav
dansul
muzica maxim:X

| KidooDance a răspuns:

Pai hobby-ul meu este frecatul mentei rolling on the floor

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Dansul si cantatul [bine nu prea am eu voce dar noah] cant casnd nu ma aude nimenitongue

| cocacola_7093 a răspuns:

Sa fac brataribig grinwinking

| Alexandru_7007 a răspuns:

Bună. Eu sunt muzician, hobby-ul meu este de-a gasi calea catre Dumnezeu, si cantatul la nivel profesional. Daca vrei sa m-auzi cântând, ai pe contul meu, 2 intrebari, in care mi-am facut putina " reclama " mini-productiei. Numai bine!

| Boocky a răspuns:

Imi place arta(pictez, il ador pe picaso si tehnica lui) sportul(fac atletica usoara, si basket) si lectura( fantasitca, in special cea ruseasca) aaaa si somnultongue de dimineata

| Ooops a răspuns:

Si al meu este tot dansul.De la inceputul anului scolar m-am inscris la un ansamblu.Imi place si dansul popular dar si cel modern.Tie care iti place? Imi place si sa cant dar nu prea am voce.