| Ford a întrebat:

Care este pasiunea ta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Armele de foc!
Pa, pa.

| elena a răspuns:

Dragostea...mai intai dragostea de viata si apoi de semenii mei!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pasiunea mea este muzica si dansul, dar si florile care imi creiaza un sentiment deosebit.

| Psihiatra a răspuns:

Arte(desenul, in special schitele si pictura), animalele(in special caii), Orlando Bloom blushing, rock-ul, mitologia, istoria antica(in special a Greciei), dansul tecktonik si multe altele. happy

| AnaEindragostita a răspuns:

Dansul cantooooo metin2 funta

| Irina117 a răspuns:

Eu ador să mă plimb, în natură, în parc. Îmi place să ascult muzică şi să povestesc. Tu?big grin

| aragon18 a răspuns:

Dansul.

| VvladCobianu a răspuns:

Basketul

| Dek a răspuns:

Buna! Animalele, Pirsu, Armele de foc, Baschetu, Muzica

| Ana a răspuns:

Dansul

| Dutzulescu a răspuns:

Electronica de putere si actionarile electrice 4ever! laughing

| Șeerbi a răspuns:

Imi plac mult animalele am 30de pui 6 rate 16 prepelite 1 caine 2 pisici si un iepure sa nu ma crezi nebuna iubesc animalete dar pasiunea ta care e
?

| SupCow a răspuns:

Pasiunea mea este desenul big hug
as putea spune ca sunt destul de talentata, muzica si dansul
animalele si chiar oamenii sunt pasiunea mea as putea adauga imi place ca sunt sociabila happy dar ale tale care sunt?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasiunea-mi e pasiunea
sa-nteleg mai bine lumea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pasiunea mea este muzica si desenul a ta?

| nobody_9468 a răspuns:

Natura...Am 2 vaze in camera mea cu papura, flori de camp si frunze coloratehappy.

Bafta.