| thinkTwice123 a întrebat:

Care este prețul unui hamster?( scuzați categoria, dar vreau un răspuns urgent).

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai pus la categoria buna, Hamster sau porc de guinea? Hamsterul este mai mic si costa 10-15 lei iar porcul de guinea este mai mare si costa intre 50-70 lei

| viotedy a răspuns:

Vezi mai sus- la intrebari-ca are cineva unul de dat. poate il iei pe ala, daca-ti place.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna..depinde si de rasa! Se incadreaza intre 50-200 de lei aproximativ big grin