| anonim_4396 a întrebat:

Care este sportul vostru preferat?

37 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Rugbyul este sportul meu preferat.

| AvalohAlyn a răspuns:

Fotbalul. E sportul rege si dupa parerea mea cel mai interesant si frumos.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mersul pe bicicleta...stationara si drumetiile.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca e sa-l practic - inotul; daca e sa-l privesc sarituri cu schiurile, formula 1 si snooker

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basketul.

| Gabry a răspuns:

Cel mai mult imi place inotul, apoi basketul si tenisulbig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Inot, volei, gimnastica happy

| crisS a răspuns:

Pai mie imi place inotul si Voley...

Răspuns utilizator avertizat
| ralucaralu a răspuns:

Inotul, basketul, volei...majoritatea

| daniDeeDee a răspuns:

Cel mai mult fotbalul si pe locul doi tenisul de masa happy

in general imi plac toate sporturile.
kiss

| zerozero a răspuns:

Inot, Box si Kaiac-Canoe

| Bogdana a răspuns:

QWAN KI DO(arte martiale), m-a ajuatat foarte mult atat fizic cat si psihic, cine practica acest sport, se poate lasa de terbilism, acest sport iti da vointa, increrede in tine.este ceva foarte special(multa lume nu intelege si cand aud de asa ceva incep sa rada: eu''karate''? ma faci sa rad. n-am altceva mai buna de facut? cum ar fi o tigara, o seringa, si o sticla de alcool?)... fac de mult timp si dupa cum am spus m-a ajutat foarte mult, acum clubul nostru vrea sa ajute cat mai multa lume sa nu cada in plasa teribilistilor(droguri, fumat, alcool), si nu face acest lucru pentru bani, ci pentru ca nu ne gandim numai la noi insine, ne gandim si la cei din jur si la binele lor.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Basket( joc si la o echipa si cine mai vrea sa imi trimita Pm...) si Volei sau HAndball

| MM a răspuns:

Aruncarea cu privirea tongue Handbal si volei.

| dyav0litza a răspuns:

Dormitul si bautul

| papushikroz a răspuns:

Plimbarea cu bicicleta si fotbalul.:d

| billy69 a răspuns:

Tirolianaaaaaaaaa...cat imi placeee, iti recomand!

| p0wer a răspuns:

Rugby pe care il si practic big grin

| BiaBella a răspuns:

Mie imi place Hambalul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost atletism, acum nu mai sar decat in bucatarie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Înot, volei, sală de forţă, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dormitul... si sportul de camera... laughing
In rest: inotul si tenisul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciclism si aikido tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VOLEIUL! e un sport pe care il practic de 5 ani...sincer...mi se pare ca e sportul care dezvolta cel mai bine corpul...pentru ca dezvolta toti muschi (nu doar unii) si iti da o anumita gratie... e sportul meu favorit si mereu va filove struck

in rest...inot...dans(daca poate fi considerat un sport:X)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fotbal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inotul, voleiul, sambo, karate

| Liada a răspuns:

Volei...ador...e unikul spor care-l joc...restul prefer sa-l privesc si doar in viu...

| Teooo a răspuns:

Voleiul, inotul si dansul.

| MadNNNeS a răspuns:

Sticlism