| black24 a întrebat:

Care imi spune si mie un server de world of warcraft cataclysm v4.0.3 cu putine bugguri

9 răspunsuri:
| LoveNight a răspuns:

Buna! Eu joc pe Anachronos. e destul de tare am dat de jucatori romani, am un warrior de lvl 80. poate jucam.multa bafta.

| Hhwswas a răspuns:

NASPA PRIVATU!
jucati ba pe retail ca e mult mai misto si poate hir o sa ne intalnimhappy

| RăzvannRăzviii a răspuns:

Freakz.

| IliuTZA_5884 a răspuns:

Daca iti plac serverle fun http://www.amdwow.com/ merge si pe Lich Kingh si pe Cataclysm!

| FuKi a răspuns:

Daca nu ai gasit inca server iti dau eu cateva: wowdameon, hellwow, rebelwow, deviantwow si virginwowhappy. cauta-le pe google

| black24 explică:

Trebuie sa mentionez(pentru cei care nu sunt atenti) caut un server CATACLYSM versiunea 4. 0. 3 unde level maxin e 85 nu 80 ca pe 3. 3. 5 si freakz e varza

| black24 explică:

Bine ma, cumpara jocul, plateste in fiecare luna laughing dao dracu de treaba, cu ce dau la blizz mai bine iau o naveta de bere

| Pascariu_Andrei_1993 a răspuns:

Https://www.molten-wow.com/download/.
Eu joc de aici.Mie mi se pare destul de bun. e versiune de 4.0.6a