| cookiealex15 a întrebat:

Care stiti ce trebuie sa fac ca sa inmultesc pestii neoni.am mai inmultil si zebre guppy molly xifo scalari dar la neoni nu prea stiu e cineva care a mai incercat si a reusit si poate sa-mi spuna si mie.

Răspuns Câştigător
| KidsGirl a răspuns:

Am uitat sa-ti spun:trebuie sa ai hrana pregatita,adica infuzori asta insemna sa ii produci din timp pentru a avea populatie suficienta, dupa care treci la artemia fresh eclozata, alevinii vor fi mici deci artemia nu trebuie sa apuce sa creasca!