| alex_3603 a întrebat:

Care sunt hobbiurile voastre, va pun aceasta intrebare deoarece multa lume sta la tv si manaca semintebig grin.Eu practic tenisul de camp chiar daca suntem in 3 decembrie si eu joc pe un teren neacoperit in pantaloni scurti si nu-i nici acoperit dar m-am obisnuit si acum ador sportul! Voi?

8 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna Alex!

Hmm...sa spunem ca sunt fana a lumii virtuale, dar nu stau toata ziua in fata PC-ului.
Eu fac cursuri suplimentare de engleza si franceza din clasa a 3a.
Pe viitor va fi nevoie, ori unde mergi este nevoie de limbi straine.
Imi place sa citesc, foarte mult!
Imi mai place sa desenez, am mostenit talentul de la mama.
Cand mama are timp liber, mergem cu bicicletele, ador plimbarile in natura(stau la tara in weekenduri).
Am un hamster si o pisica de care am grija.
Cateodata ma duc si la camp, pentru a-mi ajuta bunicii.
Este foarte placut, sa stai in aer liber, sa manaci.
Astea sunt lucrurile care le fac in timpul liber, acum jumate din activitati nu le mai fac, pentru ca e rece.

| mgtow a răspuns:

Sa conduc, masina, furgoneta si camionul, apoi in casa sa ma joc la ps3 si sa stau pe net.

| mihaibrasov a răspuns:

Si tot tu (se vede cat esti de egocentric avand in vedere ca ai scris 'eu' de doua ori intr-o fraza nejustificat si cat iti place sa te lauzi.) vei avea reumatism de tanar cand eu care nu stau in pantaloni scurti in 3 decembrie voi rade de tine.

| Alisstor a răspuns:

Baschetul, Ping-Pongul, Chitara, sa ascult muzica, si sa stau pe TPU tongue

| DdDiX a răspuns:

Eu m-am apucat din nou de dansurile sportive si pe langa mai joc si volei si handbal...sau imi place foarte mult sa cant si sa compun diverse povestioare si poezii (in special de dragoste)

Răspuns utilizator avertizat
| AnoNyMuSeR a răspuns:

Daa eu fac un curs de karate si o sa ma duc si la basket

| alex_3603 explică:

Scuzatima ca am scris de 2 ori neacoperit big grin