| mihnea167 a întrebat:

Care sunt hobbiurile voastre?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sofatul, ciclismul si gamingul.

| positivity a răspuns:

Îmi place să încerc lucruri noi, stupide sau nu, mă fac să mă simt om.
Hobby-uri zici? Să vedem, îmi place să desenez. De obicei, în timpul liber dansez, sau cânt. Îmi plac filmele, orice gen. Și călătoria e un hobby de-al meu. Ador să experimentez lucrurile periculoase, sporturile, cu toate că nu știam că sunt bună la asta. Hm, ce îmi mai place să fac?! Scriu povești, poezii, orice îmi trece prin minte, mă relaxează. Sunt făcută pentru a enerva oamenii, e un hobby.
Îmi place să mă joc cu focul, la propriu spus, îmi place să creez cadouri, obiecte decorative, ma pricep oarecum.

| OnuOnulică a răspuns:

Momentan nu am nimic dar o sa imi fac un hobby.

| HaKa93 a răspuns:

Handbal, filmele si muzica happy

| vRemi a răspuns:

Filmele, am vazut peste 700.
Graffiti, fac pe hartie sau pereti.
Culturismul.
Cititul, ai sa vezi ca e cel mai bun hobby la un moment dat.

| an0therkid a răspuns:

Pai colectionez servetele si mai nou invat origami ceea ce iti recomand si tie

| borntotwerk a răspuns:

Dance.

| WeAreLegion a răspuns:

Power building, gaming si de vreo 3 saptamani cititul!

| Linnet a răspuns:

Colecționarea monedelor. http://info-hobby.ro