| Anamaria742 a întrebat:

Cat costa un caine de ciobanesc german;

Răspuns Câştigător
| oanaamaria a răspuns:

Buna! Daca iti cumperi un catel de la canisa, va fi mai scump, asta pentru ca are pedigree, costa cam 250 euro, poate si mai mult. Daca iti cumperi de la un simplu crescator este mai ieftin, si anume 500-600 lei, iti recomand sa nu-ti cumperi de la canisa, deoarece cainii sunt putin mai sensibili, si se imbolnavesc repede. Sper ca te-am ajutatbig grin Funda?

3 răspunsuri:
| werewolfbruno a răspuns:

Eu am si costa:600lei

| Anamaria742 explică:

De unde esti?

| catalinut7 a răspuns:

Iti spun eu la crescatorie il gasesti cu cel mult 1200lei dar daca te duci in bucovina vei gasi si frumos si la 200lei