| SNIPƎR a întrebat:

Cat costa un porcusor de guinea funda.

7 răspunsuri:
| Anonymus123 a răspuns:

60 lei

| Anonymus314 a răspuns:

Yana a răspuns:

Porcusorul in sine nu e atat de scump. Mai scumpa e cusca. Acum, depinde si de oras. Exemplu la mine in oras: Porcusorul de guineea 50 de lei, Cusca 100 de lei, rumegus si alte chestii inca vreo 30-40 de lei. Deci un total de Aproximativ 200 de lei.

[Yana]

sursa:TPU.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Tocmai mi-am cumparat si eu unul de 2-3 saptamana. Pe al meu am dat 30 de lei, dar la alt magazin am vazut cu 50 de lei. Totusi nu costa mai mult de 60 de lei

| AverageIAlex a răspuns:

50 ron

| angelo200 a răspuns:

30 -40 de euro costa

| HighFlyer a răspuns:

Dacal iei din botswana va costa vreo 80 ****