| Callme a întrebat:

Cat costa un pui de dogue de bordeaux?
Funda pentru cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi cam 300 de euro si asta deparazitati si vaccinati.Yo zic ca e destul de bine iti chiar recomand sa iei aceasta rasa e bun de paza le pla copii am pe cineva si sunt fff frumosi daca pertul nu e 300 euro atunci maxim 400 sunt oameni care il vand si pe 5 miliioane sau mai ieftin iti propun sa cauti mai multe oferte ok? sper ca te-amajutat Funda?

1 răspuns:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna Elena, depinde ce vrei sa faci cu ei! Daca vrei sa faci dintr-un caine campion ar fi in jur de 1000 de euro daca vrei pur si simplu ca si caine de companie un caine bun ar fi cam de la 300 -500 de euro.Dar ar fi bine sa te documentezi si sa cauti cat mai multe oferte cum zice si RaDDuU7! succes fundtiza >?