| ALice_4674 a întrebat:

Cat costa un smartphone? scuze de categoriebig grin

8 răspunsuri:
| 0000anonim0000 a răspuns:

Smartphone-urile pornesc de pe la 6-7-8 mil. => Xperia x10 mini, Samsung Spica, si asa mai departe. Daca vrei cine stie ce performanta. sunt destul de scumpe. Am vazut si xperia x10, pe care il am si eu si il recomand, cu 700 lei SH. Si e destul de ok, pentru. ce are. Funda?

| R3sPeCt a răspuns:

Depinde ce marca vrei! Apple, LG, Nokia, Samsung, etc.si ce vrei sa faci cu el

| Kidd_6010 a răspuns:

Vodafone Smart daca vrei sa-l iei la liber de pe www.vodafone.ro costa 79 de EURO.In lei asta inseamna aproximativ vreo 400-410 lei.Dar daca vrei sa-l iei cu abonament costa 0 euro.

| Andreea9311 a răspuns:

Intra pe site. urile celor de la Vodafone, Orange, cosmote sau ce vrei tu si ai acolo preturila la orice smartphone vrei tu.

| Maiky a răspuns:

De pa 0 euro pana la si 500 euro un iphone 4 deci preturile sunt variat depinde de firma, retea, abonament etc eu iti recomand sa il cumperi pe cel care te fascineaza cel mai mult

| hardy1 a răspuns:

Depinde, incepe de la 350lei unul LG, samasung
daca vrei Nokia(recomand Nokia)incepe pe la 600-700lei
iphone 3000lei

| Anddu a răspuns:

De exemplu:
LG Optimus Black - de la 79 de EUR
Samsung Galaxy S II- de la 149 de EUR
BlackBerry Torch 9800- de la 239 de EUR
Samsung Omnia 7- de la 189 de EUR
HTC Desire S- de la 99 de EUR
Nokia N8- de la 109 de EUR

Eu ti-am mentionat cateva smartphone-uri care se claseaza printre cele mai bune.
Multa Bafta!

| Andrey_8612 a răspuns:

Ma...ce e asa de greu...straight face intreaba Gagal.gua, guga, gugalu :
Smartphone pret sau smartphone price