| Flowerz a întrebat:

Cate animale aveti acasa?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am dar aș prefera un cățeluș mic!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Eu am 4...2 zebre australiene[ li se mai zice cinteze sa nu crezi ca sunt zebra dinalea mari] si 2 perusi baietei...

| MenInShadow a răspuns:

2 animale. Mai exact, 2 caini.
1 catea castrata, si un catel. Cateaua este o sfanta daca pot spune asa, e cuminte, dragastoasa, si latra numai si numai daca este nevoie.
Catelul, este un dragut, si s-ar juca mereu, insa toata noaptea te tine treaz pentru ca latra mereu, si ziua la fel, si astfel se alege cu cate o bataita de la mine, dar usoara, doar cat sa-l fac sa doarma, nu cu lopata cum isi bate lumea cainii, cred ca sa-ti bati animalele cu lopata e la moda anul astatongue

| gemeni6226 a răspuns:

Avem 2 iepurasi.

| BounceOne a răspuns:

6...o broasca testoasa, un motan, 2 perusi, un papagal colorat(nu stiu rasa) si pe bunica-mea. big grin