| PikaRawrr a întrebat:

Cate funde trebuie sa ai ca sa devii expert?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea răspunsurilor (minim 500 să fie votate ca inteligent și/sau folositor), respectarea politicii site-ului, activitatea constantă pe site (nu ești prezentă azi pe site și ne mai saluți peste trei luni) iar adminii sunt cei care își spun ultimul cuvânt.
Exclus cerșitul sau oferitul fundiței, sunt ale site-ului.
Cel mai nou expert, http://www.tpu.ro/blog/?p=1764
Succes.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Titlu de expert nu se acorda, automat, la un numar de raspunsuri castigatoare(funde). Trebuie sa ai o activitate sustinuta si destul de indelungata, multe raspunsuri folositoare si echipa tpu iti va acorda titlul, atunci cand va considera ca meriti. Pentru completa edificare te poti uita la primii 100 clasati din COMUNITATEA si o sa observi ca multi nu au titlul, desi au sute de funde. De asemenea te poti uita la ultimul expert numit(Blogul nostru si al vostru, Noul Expert TPU.ro) si o sa vezi ca a primit titlul avand mult mai putine funde. Succes si numai bine!

| DoDo a răspuns:

Daca tu dai raspunsuri folositoare pentru ceilalti adminii iti pun titlul de utilizator.

| mgtow a răspuns:

Vreo 500.

| GenetiX a răspuns:

Eu nu am nimic cu cel care a lansat intrebarea. Dar cred ca nu exista acel expert in tot TPU. Poate doar ne ajutam reciproc intre noi.si cred ca e mai important decat fundele astea.

| laurentiu a răspuns:

Ai pus intrebarea asta la fel cum ai zice : cati de 10 trebuie sa iau ca sa devin Einstein! raspunsul e nul!

| mariaaaaaaaaaa a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de funde
sper ca te-am ajutat?

funda? dar stiu ca nu merit...crying

| AAStar a răspuns:

Multe!

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu trebuie sa ai un anumit numar de funde.Adminii hotarasc cand primesti acest titlu.Cel mai important este sa raspunzi serios la intrebari, care sa le fie de folos celorlalti.

| linux996 a răspuns:

500 sau 1000 unul dintre aceste doua 100% nu stiu

| oanaoany a răspuns:

100 parca... sper ca te-am ajutat... poooop