| DC_Giorgiana_1998 a întrebat:

Catelusa mea a ramas gravida la doar 8 luni....va pati cv? Este bine sau rau?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este prea tanara pentru prima fatare, dar daca nu v-a pasat sa o dati la catel atat de devreme, nu ai ce-i face acum, decat sa o suporti si s ao ajuti sa nasca, pentru ca este posibil sa nasca greu sau sa piarda vreun pui la nastere.

| F12345 a răspuns:

Eu cred ca nu are ce sa pateasca atata timp cat ea a intrat in calduri si s-au imperecheat, in caz ca are,, reactii adverse" du-o la veterinar.Gandeste-te la caatelele de pe strazi ca nici ele nu patesc nimic chiar daca sunt gravide de,, mici" happy