| Ana22229 a întrebat:

Catelusa mea pichinez vomita are diaree nu mananca si a facut un vierme mare ce sa fac ca mi-e frica am duso la veterinar si mi-a dat niste pastilute

Răspuns Câştigător
| Viseinalbsinegru a răspuns:

Asa am patit si eu. Daca este foarte mica si inca nu ai inceput vaccinarea sau deparazitarea ei s-ar putea sa fie din aceasta cauza. Daca este foarte foarte mica s-ar putea sa aiba limbrici.I, legatura cu pastilutele de la veterinar foloseste-le, iar daca nu functioneaza si continua in aceeasi stare(sa speram ca nu va fi cazul) intoarcete la veterinar sau programeza-i un consult.Iti urez multa bafta si norocwinking

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pai da-i acele pastilute, asa cum a prescris medicul veterinar. Daca nu se rezolva, du-te din nou la medic. Nu o lasa asa ca o chinui si poate sa moara.

| hellchild a răspuns:

Ii dai pastilele si astepti sa isi faca treaba, si sa ai incredere in medic.(Daca nici in el nu ai, de ce ai avea in niste internauti[noi, us...]?)
Oricum toate cele bune! PA!

| alexandristy a răspuns:

Are viermi la burta vezi si tu...