| rainclouds a întrebat:

Caut si eu pe cineva care locuieste in faurei si este pasionat de trenuri sau pe cineva care are poze cu gara si orice alte chestii legate de trenuri.
Stau cam departe de faurei si am nevoie de poze ( merg si filmuletele )... va multumesc happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau in Urziceni. :d...

| danielgeo a răspuns:

Eu trec des prin faurei, pot face ceva poze de afara ca daca cobor din tren sa fac poze si in interior e posibil sa plece fara mine laughing. (asta inseamna ca trebuie sa renunt la tigarea din statie) dar daca ai chiar asa mare nevoie de poze, cred ca te pot ajuta.

| danielgeo a răspuns:

Done! am facut pozele, dar nu iti pot trimite mesaj si nici sa verific mesajele primite nu pot sa iti trimit in mail nu pot, pentru ca nu l-am salvat undeva :-s, cum facem?

| rainclouds explică:

The.matrix93@yahoo.com id-ul si email-ul meu