| maryyyaaa a întrebat:

Caut si eu un joc foarte asemanator cu diablo 2 dar care sa fie single player, nu online... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Sill a răspuns:

Lionheart:legacy of the crusader.
neverwinter nights 1
neverwinters nights 2(astai cel mai bun)
SI IN CURAND DIABLO 3

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Neverwinter Nights ti-l recomand din toata inima. Este superb. Are si un storyline placut plus grafica pe masura. M-a impresionat.

Tocmai ce am terminat un alt joc destul de dragut spun eu, Numen : Contest Of Heroes. Ai putea sa il incerci si pe acesta.

| Sill a răspuns:

Tocmai am terminat un al doilea joc care are o grafica exacta cu cea din Diablo si anume Titan Quest...actiunea se desfasoara in Grecia Antica si tu trebuie sa pui la punct zeii(in DIablo erau Diablo si fratii sai, remember)\
Deabea pe asta ti-l recomand ca o inlocuire a lui Diablo

Răspuns utilizator avertizat
| maryyyaaa explică:

Nu neverwinter nights... l-am terminat de 2 ori... dar chiar e misto si mersi de raspunsuri happy

| s0w30n3 a răspuns:

Incearca Sacred Underworld, este de 100 de ori mai super ca Diablo 2, l-am inceput si eu acum ceva timp, mai am putin sil termin.