| bosnea marinela a întrebat:

Ce animal ai vrea sa fi pentru o zi dintre pisica si caine? si de ce?

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Pisica, pentru ca este cel mai inteligent animal. Iubeste numai pe interes, si numai pe cine alege ea. Cainii iubesc neconditionat, pe cand pisicile sunt cele care aleg pe cine sa iubeasca, daca poti spune asa. Cred ca ai observat ca o pisica sta pe langa tine cat timp are de castigat, dupa care pleaca mai departe.

21 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Caine. 1)este cel mai bun prieten al omului. 2)sunt fff scumpici si afectuosi. 3)iubesc mult catelusii si as vrea sa vad cum e in pielea lor

| ViVi a răspuns:

Caine love struck eu am pisica laughing si cainii sunt mai iubitori

| madalicious a răspuns:

Pisica pentru ca as fi rasfatata!big grin

laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

As vrea sa fiu caine pentru o zi laughing pentru ca este cel mai bun prieten al omului si este istet.

| zuly a răspuns:

Matahappy vreau sa stiu ce simt ele atunci cand torc big grin

| iri a răspuns:

Pisica, sa am limba aspra laughing

| SweetCandy a răspuns:

Caine pentru ca sunt mult mai prietenosibig grin

| lia a răspuns:

Nu cred ca as avea ce invata dintr-o astfel de experienta. happy

| Aurelia a răspuns:

Oricare... mie pisica imi place mai mult, dar ca sa ma transform intr-unul dintre ei mi-ar fi indiferent... dar as prefera mai mult de o zi, ce-ar fi toata viata, ca macar animalele nu sufera atat de mult ca... unii oameni:-

| JoJo a răspuns:

As prefera sa fiu strigata mata decat catzealaughing

| Rose_2860 a răspuns:

Caine:X, catzelusii sunt mai destepti si mai frumosi decat pisicile!

| shineofblood a răspuns:

Pisica pentru ce e smechera si pentru ca e foarte selectiva si iubeste doar pe cine vrea ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...in nici un caz pisicalaughing nu vreau sa fiu lingusitoare, sa cer intruna rasfat, sa stau langa un om din interes. prefer sa fiu catel, chiar daca as fi unul amarat pe strada. ce poate fi mai frumos decat sa fii "cel mai bun prieten al omului"?happy chiar daca acel om e doar un .vagabont si un "vai de el" sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica este vicul meuhappysad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caine pentru ca caini nu suporta pisicile
asa cum nu suport eu pisicile

| cioko19 a răspuns:

Caine, caci este animalul meu preferatlove struck

| KidoSmart a răspuns:

Pisica pentru ca este ai iubitoare si este foarte alintata

Răspuns utilizator avertizat
| angel_6360 a răspuns:

cred ca ciinii sunt mai jucausi si dragalasi...

| carolinayochicarebelde a răspuns:

As alege cainele pentru ca mie imi place mai mult si mi se pare mult mai dragalas iar pisicile nu-mi plac deloc!

| barbycarolina a răspuns:

Pisica, ea e mai seducatoare...happy