| Mt34 a întrebat:

Ce animal de companie de talie măricică știți, înafară de câini. Și de unde îl pot lua pe respectivul?

Răspuns Câştigător
| ionut16001235 a răspuns:

Poti sa iti iei papagal. Poti alege dintr-o multime de specii: perus agaporrnis micul si marele alexander jako amazon etc. Ar fii bine sa iei de la crescator ca cei din petshop pot fi bolnavi. Bafta!

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Magar; il cumperi de la tarani, in Teleorman; in loc sa il plimbi tu pe el, ca pe caine, te plimba el pe tine. Insa iti trebuie curte si o magazie in plus.

| Felys a răspuns:

Un cal, e suficient de mare?

| Mt34 explică (pentru Felys):

Mai mic decât un cal, mai mare decât o pisică normală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O capra, o oaie. un ponei, un catel? a nu, scuze, catel ai zis nu.
un cangur?

| Mt34 explică (pentru anonim_4396):

E bun și ăla dar de unde-l iau?

| sabistu a răspuns:

Poti lua un sarpe papagal ( din ala mare care si vorbeste) hamsteri veverite soparle cameleon pesti
Unele le poti lua din mall altele trebuie sa le comanzi de pe net din pacate nu stiu vreun site sa-ti dau