| Nicolelenaa a întrebat:

Ce animale de companie aveti sau ati avut?

Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

O pisicuta Bermaneza :X dar uh?batting eyelashes
Funda? laughinghee hee nu m'ar deranja.tongue
bye wave :*

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am avut in copilarie/adolescenta caini, pisici, pesti, sarpe si un papagal.

| Nicolelenaa explică:

Eu am o catelusa soricar tongue pamela
si am o pisica birmaneza e batrana are 10 ani
o cheama miti
eu i-am pus numele
eram mica nu am avut imaginatie tongue
si am mai avut un pisoi birmanez dar a mai trait pana la 3 ani si dupa aia a avut un accident crying((((

@.::TraficDeMentosane::. iti dau tie funda pentru ca ador pisicile birmaneze

| florynnaa a răspuns:

:X:X:X:X:X am un catel, am avut pesti, am avut perusi, broscute testoase,:X:X:Xporcusor de guineea, pisica nu vreau sa am pentru ca ma enerveazax(angryangryX

| rosto a răspuns:

Am avut un hamster pe care l-a chemat marius, un perush pe care l-a chemat cornel, o pisica pe nume tina care mi-a fugit de acasa, si acum o am pe pisicuta Bilu tongue

| TraficDeMentosane a răspuns:

Am gresith o literalaughing
dar mersi de funditabatting eyelashes si eu ador pisicile birmaneze.acm am 3 cea de care ti'am zis si 2 pui pe are ii dau happy
BYe wave

| luna a răspuns:

In prezent am 2 catei si un motan care imi fac companie. In timpul liber am o pasiune de a merge voluntar la un adapost pentru caini. Le cumpar saci de crochete sau cutii de conserve iar resturile de mancare de acasa le pun frumusel intr-o pungulita.Pacat ca voluntarii sunt putini.

| foxi a răspuns:

Am caini, copoi ardelenesc!

| Abcfunny a răspuns:

Am o broască ţestoasalaughing

| LuS[z] a răspuns:

Un motan foarte foarte foarte big grin dragut. Avea ochii verzi, si blanita gri cu alb big grin si daca iti spun cum il chema promiti ca nu razi? tongue
Il chema Pokemon si imi e foarte dor de el sad

| 80Cris a răspuns:

Rottweiler, ciobanesc german si vreo 5 catelusi care nu erau de rasa dar mi-au fost dragi toti.

| Anca_3311 a răspuns:

Buna! eu am un catelus, o catelusa si un porcusor de guineea care e foarte usor de ingrijitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut pisica, hamster si caine.

| oany a răspuns:

Am avut cred ca toate animalutele posibile. Avand in vedere ca stau la casa, spatiul mi-a pemis.Am avut caini, pisici, hamsteri, papagali, soparle, pesti... odata am avut si sarpe! Imi plac foarte mult animalele!

| FURNICA a răspuns:

Am in prezent: pesti si papagali